Warunki prawne

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację poniższych warunków oraz właściwych przepisów prawa oraz polityki prywatności.

1. Właścicielem serwisu www.fundacja-naszedzieci.pl jest Fundacja Nasze Dzieci, z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy Al. Józefa Piłsudskiego 92
  2. Fundacja Nasze Dzieci dokłada wszelakich starań, by publikowane na stronie informacje były zgodne ze stanem faktycznym.
  3. Serwis www.fundacja-naszedzieci.pl  można przeglądać bez żadnych ograniczeń za wyjątkiem stref rodzica, zawierających więcej szczegółowych informacje dot.  funkcjonowania przedszkoli, nad którymi Fundacja Nasze Dzieci sprawuje pieczę. Dostęp do stref rodzica mają uprawnieni przez Fundację Nasze Dzieci użytkownicy - posiadacze stosownych nazw użytkownika i haseł.
  4. Publikowanie, przedrukowywanie, modyfikowanie zawartości strony bez zgody Właściciela serwisu jest zabronione.
  5. Zamieszczone na stronie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  6. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki prawne wykorzystania informacji znajdujących się na stronach serwisu.
  7. Nazwy, logotypy, znaki towarowe wykorzystane w niniejszym serwisie stanowią przedmiot praw autorskich i są prawnie chronione i nie mogą być publikowane, modyfikowane, dystrybuowane, w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela serwisu.
  8. Informacja dotycząca wizerunku dziecka publikowanego na stronach serwisu: fundacja-naszedzieci.pl:
  • może być publikowany zarówno wizerunek dziecka stanowiący jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jak i po udzieleniu pisemnej zgody rodziców/opiekunów prawnych dzieci, zdjęcia i inne materiały zawierające wizerunek dziecka, o którym mowa w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
  • Rodzic/Opiekun dziecka ma prawo żądać usunięcia z serwisu zdjęć lub innych materiałów, które zawiera ją wizerunek jego dziecka w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Żądanie proszę kierować na adres: Katarzyna.Kulik@arcelormittal.com